“U SUPRIZUAM”/ Valbona Selimllari publikon për herë të parë foton me të bijën – AlpeGossip
“U SUPRIZUAM”/ Valbona Selimllari publikon për herë të parë foton me të bijën

“U SUPRIZUAM”/ Valbona Selimllari publikon për herë të parë foton me të bijën

Valbona Selimllari edhe pse shumë aktive në media por  jetën private është përpjekur ta mbajë gjithmonë largë vëmendjes edhe private.

Rrallë e shohim të postojë foto ku të pranishëm të jenë fëmijët apo familjarët.

Para disa javësh ajo ka publikuar për herë të parë imazhin e dy djemve por është përpjekur që vajzën ta mbajë sa më larg vëmendjes së publikut.Ditën e sotme Valbona na ka ruprizuar duke publikuar për herë të parë foton e vajzës Vivien

Me flokët gërshet dhe faqet e mbushura vogëlushja është bërë një kopje e nënës së saj.