“KOHA DO TA VËRTETOJË…”/ Flori shpreh hapur pakënaqësinë ndaj “Këngës Magjike” – AlpeGossip
“KOHA DO TA VËRTETOJË…”/ Flori shpreh hapur pakënaqësinë ndaj “Këngës Magjike”

“KOHA DO TA VËRTETOJË…”/ Flori shpreh hapur pakënaqësinë ndaj “Këngës Magjike”

Vendimi final i jurisë profesioniste të “Kënga Magjike” për të shpallur fitues të kategorisë “Best New Artist” grupin Urban Band, nuk është pritur mirë nga Flori Mumajesi. Flori përmes rrjeteve sociale është shprehur i pakënaqur për vendimin duke treguar se Kras meritonte të fitonte.

“Koha do ta vërtetojë sa gabim apo të drejtë kishte kjo juri! Për mua që refuzoj të jem në panele jurie je ti fituesi dhe jo vetëm i New Artist”, shkruan Flori.

Kras konkurroi këtë vit me këngën “Bekuar”, me tekst nga Flori Mumajesi dhe
nga labeli i tij “Threedots”.