“SI NË PËRRALLA”/ Vajza e Ledina Çelos jeton tamam në shtëpi kukullash (FOTO) – AlpeGossip
“SI NË PËRRALLA”/ Vajza e Ledina Çelos jeton tamam në shtëpi kukullash (FOTO)

“SI NË PËRRALLA”/ Vajza e Ledina Çelos jeton tamam në shtëpi kukullash (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo publikon shpesh foto dhe momente nga jeta e saj dhe e fëmijëve të vegjël. Këtë ka bërë edhe të dielën mbrëma kësaj here duke na prezantuar me dhomën e vogëlushes së saj, Periana. Vajza e vogël që për pak ditë do të mbush 4 vjeç jetoka vërtetë në atë që mund të cilësohet si një shtëpi kukullash.

Periana shfaqet teksa kreh flokët përpara pasqyrës ndërsa mami Ledina filmon momentin duke na zbuluar kështu edhe ambientet e dhomës ngjyrë rozë të vajzës.

Ledina Çelo është e martuar prej vitesh me ish kampionin e kick boksit Naim Kabashi dhe janë prindër të dy fëmijëve një djali dhe një vajze dhe jetojnë lumturisht në Gjermani.