“DUA TË SHIKOJ…”/ Donaldi dhe Beniada flasin për Ilirin: Ka një mace në bark që vetëm i han (VIDEO) – AlpeGossip
“DUA TË SHIKOJ…”/ Donaldi dhe Beniada flasin për Ilirin: Ka një mace në bark që vetëm i han (VIDEO)

“DUA TË SHIKOJ…”/ Donaldi dhe Beniada flasin për Ilirin: Ka një mace në bark që vetëm i han (VIDEO)

“Big Brother VIP” është një ndër programet më të ndjekura në televizionet shqiptare. Këtu nuk mund të lemë pa përmendur dyshen Donald- Ilir.

Konkurrenca mes tyre ka nxitur debatet e shumta me njëri- tjetrin. Sa më shumë  afron finalja aq më shumë ironi dhe debate kemi parë nga ata.

Në një bisedë midis Beniadës dhe Donaldit nuk mund të mungonin as komentet epike të Donaldit në lidhje me Ilirin.

Donaldi:  Se kuptoj çe ka atë macë në bark, pse i grin.

Beniada: Dua të shikoj se si sillen si rrinë si kanë folur …