NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara Hoxha zbulon pa dashje gjininë e fëmijës që po pret Olta Gixhari – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara Hoxha zbulon pa dashje gjininë e fëmijës që po pret Olta Gixhari

NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara Hoxha zbulon pa dashje gjininë e fëmijës që po pret Olta Gixhari

Olta Gixhari organizoi mbrëmjen për të zbuluar me gjininë e fëmijës që po pret. Në festë morën pjesë shumë figura publike.

Ndër të ftuarit ishte edhe Sara Hoxha e cila ishte së bashku me vajzën, Poin.

Sara ka publikuar pamje nga festa dhe në një prej tyre shihen detajet e dekorit dhe confettit ngjyrë blu, ku lë të kuptohet se Olta po bëhet me djalë. Amari mesa duket do të bëhet shumë shpejt me një vëlla.