DONALDI ZGJODHI BEATRIXIN/ Por kujtimin e Borës ende po e mban në trup (FOTO) – AlpeGossip
DONALDI ZGJODHI BEATRIXIN/ Por kujtimin e Borës ende po e mban në trup (FOTO)

DONALDI ZGJODHI BEATRIXIN/ Por kujtimin e Borës ende po e mban në trup (FOTO)

Donaldi-Bora-Beatrix janë tre emrat më të komentuar ditët e fundit. Më në fund Donaldi mbrëmjen e djeshme dha një sqarim për situatën duke thënë se e ka lënë pas historinë me Borën dhe do vazhdojë me Trixën.

Por pavarësisht të gjithave ndjekësit kanë vënë re se Donald Veshaj vazhdon të mbaj ende një detaj që e lidh me Borën.

Bëhet fjalë për llastikun që e mban gjithmonë në dorë e që edhe më parë është përfolur që i përket Borës.