LUANA PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Detaj që na la pa fjalë. Marina e paska pasur fiksim prej kohësh – AlpeGossip
LUANA PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Detaj që na la pa fjalë. Marina e paska pasur fiksim prej kohësh

LUANA PUBLIKOI KËNGËN E RE/ Detaj që na la pa fjalë. Marina e paska pasur fiksim prej kohësh

Klipi i ri i Luana Vjollcës  u publikua duke zbuluar kështu se cila është kënga e ripërpunuar të cilën e ruante mister prej disa ditësh. Luana  paralajmëroi se do të ishte një ripërpunim i një kënge të njohur shqiptare.  “Moj bjondinë me sytë e zi” ishte  bashkëpunimi me grupin  kosovar “TNT”.

Ishin  pikërisht muzikantët e grupit “TNT” ata që e ftuan Luanën të bëhej pjesë e kësaj kënge .Në klip, shfaqet Luana me një fustan të bardhë dhe buzë të kuqe.

Mirëpo këtë detaj interesant ndoshta nuk e  dinit por kjo këngë është e preferuara e Marinës deh tani do ektë një arsye më shumë për ta adhuruar.

Me anë të një postimi i të vjetër në rrjetin social Intsagram, Marina ka publikuar një video ku shihet me shoqërinë duek dëgjuar këtë këngë dhe krah postimi shkruan:  “Kënga ime”

Epo urime Luana sapo i bëre super dhuratë Marinës!

View this post on Instagram

#mojBjondineMeSyTeZinj #kengaime😍🎶

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

AlpeNews.al