“MOJ BJONDINË ME SYTË E ZI”/ Luana Vjollca lë nam në klipin e ri, momenti kur i dolën fushë (FOTO) – AlpeGossip
“MOJ BJONDINË ME SYTË E ZI”/ Luana Vjollca lë nam në klipin e ri, momenti kur i dolën fushë (FOTO)

“MOJ BJONDINË ME SYTË E ZI”/ Luana Vjollca lë nam në klipin e ri, momenti kur i dolën fushë (FOTO)

Ditën e djeshme Luana publikoi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën “Moj bjondinë me sytë e zi”. Luana tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen në klip ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.

Një fanse e “Xing.al” ka kapur një moment ku Luanës i kanë dalë fushë reçipetat teksa ecën në pyll, ku është xhiruar edhe klipi.

Pavarësisht këtij momenti të cilin Luana siç duket nuk e ka vënë re, duhet thënë se këngëtarja dukej e mrekullueshme në klipin e ri dhe në përshtatje me këngën: bjondinë, me sytë e zi e buzët si qershi.