MBIJETESA E ELEGANCËS/ 9 çantat klasike të cilat gjithmonë do të jenë trend (FOTO) – AlpeGossip
MBIJETESA E ELEGANCËS/ 9 çantat klasike të cilat gjithmonë do të jenë trend (FOTO)

MBIJETESA E ELEGANCËS/ 9 çantat klasike të cilat gjithmonë do të jenë trend (FOTO)

Kur  bie fjal për tek “moda” janë disa trende të  cilat duket se do i shohim gjithmonë në garderobën tonë. Këtë herë e kemi fjalën për çantat e vogla klasike të cilat dhe pse vitet kalojnë ato duken se i kanë mbijetuar ndryshimeve të modës.

Këtë vitë ato janë  rikthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtu kemi 9 modelet më “cool” që do t-ju duhen për  mbrëmjet e sezonti veror.

Të vogla,thjeshta dhe me ngjyra shihni çantat që po bëjnë namin në gjithë botën.