ÇFARË DASHURIE/ Zaimina Vasjari na prezanton me “shoferin” e saj personal (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË DASHURIE/ Zaimina Vasjari na prezanton me “shoferin” e saj personal (FOTO)

ÇFARË DASHURIE/ Zaimina Vasjari na prezanton me “shoferin” e saj personal (FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë disa muaj më parë dhe vajzës së saj ia ngjiti emri Kloe.

Ajo nuk nguron aspak që të publikojë foto apo video të saj në rrjete sociale dhe kështu ka bërë edhe së fundmi.

Zaimina ka publikuar një video të Kloe teka qendron në prerin e saj teksa këngëtarja i jep makinës.

“Shoferi im personal”, shkruan ajo krahas videos me humor.

Çfarë dashurie!