MË I VEÇANTI QË KENI DËGJUAR/ Labinot Gashi zbulon emrin e vajzës së porsalindur - AlpeGossip
MË I VEÇANTI QË KENI DËGJUAR/ Labinot Gashi zbulon emrin e vajzës së porsalindur

MË I VEÇANTI QË KENI DËGJUAR/ Labinot Gashi zbulon emrin e vajzës së porsalindur

Ditën e sotme moderatori i njohur Labinot Gashi është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Qëndresa, solli në jetë një vajzë dhe menjëherë pas lindjes Labinoti e ndau lajmin e ëmbël me ndjekësit e tij në Instagram.

Pak më parë, moderatori ka publikuar një foto me dorën e të voglës dhe ka zbuluar emrin e veçantë që çifti ka zgjedhur për të bijën.

“Rroa Gashi”, ka shkruar Labinoti krahas fotos, duke e shoqëruar me emojin e një zemre.