Në vetëm 5 MINUTA, ja disa truke si të rregulloni xhinset e prishura (VIDEO) – AlpeGossip
Në vetëm 5 MINUTA, ja disa truke si të rregulloni xhinset e prishura (VIDEO)

Në vetëm 5 MINUTA, ja disa truke si të rregulloni xhinset e prishura (VIDEO)

Pantallonat xhinse janë padyshim një ndër veshjet më të preferuara të të gjithëve. Janë të bukura, lehtësisht të kombinueshme në çdo moment të ditës , por mbi të gjitha janë komode dhe mund t’i veshim lehtësisht në çdo ambient, në shkollë, në punë, apo dhe kur dalim me miqtë.

Por vjen një moment që nga një pakujdesi e vogël ato të na prishen, grisen apo padashje i dëmtojmë. AlpeNews.al ju sjell disa mënyra shumë të thjeshta sesi ju ti rregulloni ato pa u munduar fare, dhe mbi të gjitha e gjitha kjo zgjat vetëm 5 minuta. për më tepër shikoni videon më poshtë./AlpeNews.al/