U ZHDUK prej disa ditësh nga rrjetet sociale, Enca tregon çfarë po i ndodh (FOTO) – AlpeGossip
U ZHDUK prej disa ditësh nga rrjetet sociale, Enca tregon çfarë po i ndodh (FOTO)

U ZHDUK prej disa ditësh nga rrjetet sociale, Enca tregon çfarë po i ndodh (FOTO)

Ndërkohë që pjesa më e madhe e artistëve shqiptarë janë duke realizuar dhe prezantuar këngët e tyre verore, Enca ka qëndruar e tërhequr.
Madje ajo nuk ka qenë aktive as në rrjetet sociale. Por tashme me anë të një postimi në Insta Story, Enca ka treguar se është duke punuar në studio për të dhënë goditjen e rradhës.

Para pak kohësh ajo ka kërkuar mendimin e fansave se me cilin këngëtar donin ta shikonin në bashkëpunim.

Të presim se çfarë surprizash ka Enca për fansat e saj. Një gjë është e sigurt se pas kësaj heshtjeje ajo po përgatit diçka zhurmuese dhe të nxehtë.