“A JAM NË FERR? Nuk është Halloween”/ Enca lëndon veten nga frika e… (FOTO) – AlpeGossip
“A JAM NË FERR? Nuk është Halloween”/ Enca lëndon veten nga frika e… (FOTO)

“A JAM NË FERR? Nuk është Halloween”/ Enca lëndon veten nga frika e… (FOTO)

Ka raste kur mendojmë se vajzat e famshme të showbizz-it duke jetuar mes luksit dhe të mirave materiale janë të pandikueshme nga stresi, por ja që e vërteta nuk është kështu.

Enca është një nga këngëtaret më aktive në Instagram ku numëron plot 1.8 milionë ndjekës duke qëndruar kështu në kontakt 24/7 me fansat e saj.

Teksa së fundmi ka postuar disa foto tek dentisti, Enca shkruan se dhimbja e dhëmbit e bën të stresohet, aq sa lëndon dhe veten me thonj.

’Edhe pse dentisti im është i mirë ja çfarë i bëj vetes me thonj sa herë që jam në anestezi.Nuk kam frikë nga asgjë por dhimbja e dhëmbit më streson dhe më mërzit’ shkruan Enca.

’Jam në ferr? Nuk është Halloween… i urrej dentistët’ shkruan këngëtarja në një postim tjetër.