“NUK KE GUSTO FARE”/ Aulona Musta kritikohet KEQ nga fansat për veshjen (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KE GUSTO FARE”/ Aulona Musta kritikohet KEQ nga fansat për veshjen (FOTO)

“NUK KE GUSTO FARE”/ Aulona Musta kritikohet KEQ nga fansat për veshjen (FOTO)

E njohim të gjithë si moderatoren  e “Thumb” që nuk “ta përton” asnjëherë për ti thënë gjërat ashtu siç e mendon.

Bëhet fjalë për Aulona Mustën e cila nuk e shohim ndonjëherë të bëjë “pushim” në rrjete sociale.

Çdo ditë ndan momente nga jeta e saj e kësaj here publikoi një foto e shoqëruar nga një shkrim i cili nënkuptonte se ajo është e zonja vetes.

Por fansat filluan ta kritikonin për veshjen , duke i thënë se nuk ka aspak gusto dhe se të tjerët e ndjekin vetëm sepse është gallatë.

Mesa duket Aulona kësaj here nuk i ka dhënë përgjigjen “e merituar” ashtu siç bën zakonisht dhe ka vendosur të mos reagojë.