“SHOQËRIA U NDËRPRE”/ Fero flet për prishjen e raporteve me Mozzik dhe e uron për lindjen e vajzës (VIDEO) – AlpeGossip
“SHOQËRIA U NDËRPRE”/ Fero flet për prishjen e raporteve me Mozzik dhe e uron për lindjen e vajzës (VIDEO)

“SHOQËRIA U NDËRPRE”/ Fero flet për prishjen e raporteve me Mozzik dhe e uron për lindjen e vajzës (VIDEO)

Fero ka uruar Mozzik publikisht për lindjen e vajzës.
Ata ishin shokë në kohën kur ishin të dytë në labelin e On Records.

Por, më pas ndanë rrugët dhe prishën edhe marrëdhëniet.

Fero tregon në emisionin Sevenbizz se si ndodhi gjithçka, e madje e uron publikisht për lindjen e vajzës