Pas sherrit, Gold Ag flet për raportin me Noizyn: Të këqijat që i kemi duhet t’i… – AlpeGossip
Pas sherrit, Gold Ag flet për raportin me Noizyn: Të këqijat që i kemi duhet t’i…

Pas sherrit, Gold Ag flet për raportin me Noizyn: Të këqijat që i kemi duhet t’i…

Dy reperët e njohur shqiptarë Gold Ag dhe Noizy kanë pasur një mardhënie mjaft të mirë me njëri-tjetrin aq sa flitet se do të sillnin një bashkëpunim së bashku. Por gjithçka u kris dhe akoma nuk dihet motivi i këtij konflikti. Disa këngë të cilat u konsideruan si “diss” ndaj njëri-tjetrit duket se kanë acaruar edhe më shumë mardhënien e reperave.

Tashmë kanë kaluar disa muaj bnga shkëputja e tyre, i ftuar në emisionin NIN “Nd’rrimi i Natës Gold Ag ka rrëfyer se ende nuk flet me Noizyn dhe në pyetjen se me cilin do bënte duet në mes Getit e Noizyt, ai zgjodhi Getin.

Por nuk ka përfunduar me kaq sepse ai është shrehur se Noizyn do ta respektojë gjithmonë si personazh d.

“Ka kohë që nuk e kam parë dhe as nuk kemi folur. Do e respektoj gjithmonë si personazh. Të këqijat që i kemi duhet t’i përbijmë”,- ka përfunduar Gold Ag.