RIKTHIMI NË EKRAN/ Ilva Tare flet më në fund për projektin e ri – AlpeGossip
RIKTHIMI NË EKRAN/ Ilva Tare flet më në fund për projektin e ri

RIKTHIMI NË EKRAN/ Ilva Tare flet më në fund për projektin e ri

Gazetarja e njohur shqiptare, Ilva Tare ka qenë përsonazhi i radhës që është bërë pjesë e opsionit “Ask” në Instagram. Ajo i ka dhënë mundësinë ndjekësve ta pyesin dhe sigurisht në morinë e pyetjeve nuk kanë munduar edhe ato lidhur me të ardhmen televizive të Ilvës dhe projektet e reja.

E pyetur nga një prej ndjekësve se cili do të jetë projekti i saj i ardhshëm, Tare është përgjigjur se “projekti është ende duke u përgatitur” duke ngjallur kështu edhe më kuriozitetin e publikut dhe duke mos dhënë shumë detaje.

Megjithatë ajo ka rrëfyer se nuk do të na duhet të presim edhe shumë pasi rikthimi i saj në ekran do të ndodhë shumë shpejt.

Një tjetër pyetje që i është bërë gazetares ka qenë edhe se çfarë do t’i mungojë nga Ora News dhe çfarë e bëri atë t’i thoshte PO projektit të ri. Ilva Tare ka zgjedhur që këtë pyetje ta anashkalojë duke mos iu përgjigjur.