ME TË BRENDSHME NË SHTËPI/ Anxhelina Hadërgjonaj në hall të madh nga karantina (FOTO) – AlpeGossip
ME TË BRENDSHME NË SHTËPI/ Anxhelina Hadërgjonaj në hall të madh nga karantina (FOTO)

ME TË BRENDSHME NË SHTËPI/ Anxhelina Hadërgjonaj në hall të madh nga karantina (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ka qenë shumë aktive këtë periudhë në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht poza ku shfaqet shumë seksi dhe në super formë.

Së fundmi këngëtarja e cila prej vitesh jeton në SHBA, ka postuar një foto nga shtëpia ku shfaqet me të brendshme dhe këmishë. Anxhelina shkruan se do ta ketë të vështirë të veshë pantallona pasi të dalë nga karantina.

“Sa më shumë që vazhdon kjo, më e vështirë do të jetë rikthimi në një shoqëri ku kërkohen pantallona”, shkruan Anxhelina.