PO BËNTE SELFIE/ 27 vjeçarja bie nga ballkoni dhe humb jetën (VIDEO) – AlpeGossip
PO BËNTE SELFIE/ 27 vjeçarja bie nga ballkoni dhe humb jetën (VIDEO)

PO BËNTE SELFIE/ 27 vjeçarja bie nga ballkoni dhe humb jetën (VIDEO)

Tashmë raportohen dhjetëra viktima për shkak të përpjekjeve të ndryshme për të bërë foton e duhur selfie.

Kjo video e tmerrshme tregon një rast shokues.

Një vajzë ra nga kati i 27-të, teksa humbi ekuilibrin.

Ajo po tentonte që të bënte një selfie, por ra nga ballkoni.

27-vjeçarja Sandra Manuela Da Costa Macedo po fotografonte veten në një bllok banesash në Panama.