NUK KA MË DYSHIME/ Fisniku publikon VIDEON e Fjolla Morinës duke fjetur dhe barku i saj merr vëmëndjen – AlpeGossip
NUK KA MË DYSHIME/ Fisniku publikon VIDEON e Fjolla Morinës duke fjetur dhe barku i saj merr vëmëndjen

NUK KA MË DYSHIME/ Fisniku publikon VIDEON e Fjolla Morinës duke fjetur dhe barku i saj merr vëmëndjen

Edhe pse në arrati, këngëtarja e njohur Fjolla Morina, së bashku me bashkëshortin e saj Fisnik Syla, nuk kanë reshtur së publikuari në rrjete sociale, foto dhe video nga udhëtimi i tyre i fundit në Dubai.

Prej ditësh tashmë, është spekuluar se çifti janë në pritje të një fëmije, por deri më tani nuk ka asnjë konfirmim apo përgënjeshtrim të tyre në lidhje me këtë lajm.

Por ka qenë vetë Fisniku që ka zbuluar “pa dashje” se ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë Në një video të publikuar në Instagram, ai tregon Fjolla Morinën duke fjetur gjumë, ku në sy bie barku i saj i rrumbullakosur.

Ndonëse ajo mundohet ta mbulojë me duar sapo hap sytë, sërish duket qartë se ajo është në pritje të një fëmije.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

 

VIDEO