Komentuesi i thotë "Krejt e Feros"/ Roza Lati e degjeneron publikisht duke i treguar... (FOTO) - AlpeGossip
Komentuesi i thotë “Krejt e Feros”/ Roza Lati e degjeneron publikisht duke i treguar… (FOTO)

Komentuesi i thotë “Krejt e Feros”/ Roza Lati e degjeneron publikisht duke i treguar… (FOTO)

Gjithçka nisi me një puthje në buzë mes Roza Latit dhe Feros dhe mediet rozë u mbushën me shkrime se mes dyshes ka një lidhje dashurie.

Jo vetëm media por edhe për komentuesit ky veprim është përkthyer në të njëjtën mënyrë.

Në një foto të postuar në Insta një komentues e ka ngacmuar Rozën duke i thënë krejt e Feros dhe kaq ka mjaftuar që moderatorja ta degjenerojë publikisht duke i dhënë disa leksione për jetën.

“Zemra vogël! Tej për tej nga Bulqiza, ku s’të paska hy rrezja kulturës, veç vala internetit, komenton me injorancë. S’ke faj. Nuk e kupton çdo të thotë fjala SHOW”, i përgjigjet Roza komentuesit./intv.al/

dfgh_w45_sdf.PNG