Nipi i Bamir Topit mbush 1-vjeç/ Në festën e veçantë edhe Armina Mevlani me... (FOTOT) - AlpeGossip
Nipi i Bamir Topit mbush 1-vjeç/ Në festën e veçantë edhe Armina Mevlani me… (FOTOT)

Nipi i Bamir Topit mbush 1-vjeç/ Në festën e veçantë edhe Armina Mevlani me… (FOTOT)

Ditën e sotme ka pasur festë në famijen e biznesmentit të njohur Luan Bregasi dhe ish-Presidentit Bamir Topi. Nipi i tyre Etian ka mbushur 1-vjeç.

Siç dihet, vajza e Topit është martuar me djalin e Bregasit dhe nga kjo martesë ka ardhur në jetë fëmija i tyre i parë.

Njëri prej tyre është edhe biznesmeni dhe botuesi i suksesshëm Irfan Hysenbelliu, si dhe blogerja e njohur, nusja e djalit të Sali Berishës, Armina Mevlani.