Blunt dhe Real 1 bëhen sheik në Dubai! Do të qeshni me LOT me këtë VIDEO - AlpeGossip
Blunt dhe Real 1 bëhen sheik në Dubai! Do të qeshni me LOT me këtë VIDEO

Blunt dhe Real 1 bëhen sheik në Dubai! Do të qeshni me LOT me këtë VIDEO

Dyshja e shumë komentuar, Blunt dhe Real 1 kanë vendosur që këtë vit të publikojnë nga një këngë me videoklip çdo muaj. Pas këngës “Shaolin gang” të publikuar pak ditë më parë, reperët kanë gati këngën e radhës.
Blunt dhe Real ndodhen aktualisht në Dubai për të xhiruar klipin në të cilin do shfaqen si sheik.

Reperët kanë postuar disa video nga vendi arab duke i bërë të gjithë të qeshin.

Në njërën Real shfaqet duke kërcyer me muzikë arabe ndërsa në një tjetër duke mbajtur llambën e Aladinit teksa shpehet: “Po i kërkoj Aladinit një cicë këtu në Dubai se s’ka fare”.

 

Hahahaha sheikët😂 Shaolin Gang

A post shared by Xing.al (@xing.al) on