PLASËN FOTOT ME BIKINI/ Femrat e showbizit sapo “tërbuan” rrjetin me postimet nga plazhi – AlpeGossip
PLASËN FOTOT ME BIKINI/ Femrat e showbizit sapo “tërbuan” rrjetin me postimet nga plazhi

PLASËN FOTOT ME BIKINI/ Femrat e showbizit sapo “tërbuan” rrjetin me postimet nga plazhi

Ndodhemi zyrtarisht në sezonin veror dhe sapo ditët e nxehta filluan femrat e showbizit u arratisën drejt destinacioneve të mahnitshme.

Nëse do hyni në rrjetin social Instagram do të shihni që është pushtuar nga fotot e vip-ave në plazh apo pishinë. Pas pozave seksi sigurisht nuk mund të kalohen pa u kthyer në qendër të vëmendjes apo u komentuar nga fansat.

Vajzat zgjodhën  jo të publikonin foto vetëm me rroba banje por edhe me aksesor, body apo fustane verore ku dukeshin super seksi.

Shihni vip-et e para që filluan sezonin veror  dhe fotot  e ëmbla që publikuan.

Aulona Musta

Sara Hoxha

Roza Lati

Emina Cunmulaj

Nevina Shtylla

Ariana Fejzullahu

Kida

AlpeNews.al