KUSHTON POR ËSHTË MUST/ Aksesori i cili po çmend vip-et dhe ne pas tyre (FOTO) – AlpeGossip
KUSHTON POR ËSHTË MUST/ Aksesori i cili po çmend vip-et dhe ne pas tyre (FOTO)

KUSHTON POR ËSHTË MUST/ Aksesori i cili po çmend vip-et dhe ne pas tyre (FOTO)

Për vite me radhë floriri filloi të konsiderohej si diçka e dalë mode dhe nuk përdorej ose nuk preferohej shumë por këtë vit duket se gjërat kanë ndryshuar.

“Gold-i” është më në modë se kurrë dhe roli që ajo ka në aksesorë është më protagonist se asnjëherë tjerër.  Trendi i cili ka fiksuar të gjtiha vip-at duke u kthyer kështu një ndër aksesorët më cool dhe must have janë “varset gold”.

Modelet me “In” janë ato të personalizuara me shkronja ose detaje të voogla si yje,shenjat e  horoskopit,lule por ato mund të jenë edhe të thjeshta vetëm me dy zinxhira “class”.

Femrate  showbiz-it zgjodhën këto modele dhe ju mund të frymëzoheni nga ato nëse nuk e keni ndarë akoma mendjen.

Lori Hoxha

Luana Vjollca

Armina Mevlani

Arbana Osmani

Almeda Abazi

AlpeNews.al