“KËRKOI TI SILLNIN…”/ Kylie Jenner ka shpenzuar një shumë marramendëse në porositë për ushqim – AlpeGossip
“KËRKOI TI SILLNIN…”/ Kylie Jenner ka shpenzuar një shumë marramendëse në porositë për ushqim

“KËRKOI TI SILLNIN…”/ Kylie Jenner ka shpenzuar një shumë marramendëse në porositë për ushqim

Kylie Jenner njihet për shpenzimet marramendëse në veshje apo aksesorë, por jo vetëm. Siç duket një tjetër shpenzim i madh për të janë edhe ushqimet.

‘TMZ’ ka mësuar se Kylie ka shpenzuar plot 10.000 dollarë për një vit në porosi për ushqime të shpejta. Dhe një tjetër detaj interesant na kthen pas në kohën kur ylli televiziv ishte shtatzënë.

Kylie në atë kohë ka porositur: ëmbëlsirë me oreo, 10 copë krahë pule dhe patate të skuqura.

Ndërsa në ditë të tjera ajo ka porositur sanduiçë me gjoks pule, ëmbëlsira me çokollatë dhe qumësht, ose chessecake. Por e dini cila është më e çuditshmja? Kylie ka kërkuar në një rast tjetër që t’i sjellin në shtëpi vetëm 1 karotë.

Të jesh VIP i nivelit të bukuroshes së njohur mesa duket do të thotë të kesh shumë përfitime, shpesh edhe të çuditshme.