Kur vetëbesimi i vajzës së Majlinda Bregut arrin MAJAT: “Unë jam drita që… (FOTO) – AlpeGossip
Kur vetëbesimi i vajzës së Majlinda Bregut arrin MAJAT: “Unë jam drita që… (FOTO)

Kur vetëbesimi i vajzës së Majlinda Bregut arrin MAJAT: “Unë jam drita që… (FOTO)

Kejda Ajazi vajza e ish-deputetes së PD Majlinda Bregu njihet për jetën luksoze dhe linjat perfekte nga të gjithë.

Kejda së fundmi ka qenë mjaft e diskutuar për përdorimin e çantave luksoze të disa markave më të njohura në botë. Mrëpo pavarësisht se u komentua pafund për çantat e shtrenjta siç duket Kejda nuk e ka vënë aspak ujin në “zjarr”.

Së fundmi ka publikuar një tjetër foto teksa ka pozuar në rrugët e Brukselit duke thënë: “Unë jam dritat që mbajnë rrugët ndezur”.

Vetëbesimi i Kejdës duket shumë i lartë…!

 

AlpeNews.al