VALDRIN SAHITI GJEN ZGJIDHJEN E DUHUR PËR GJUMIN/ Ja çfarë i publikoi bashkëshortja (FOTO) – AlpeGossip
VALDRIN SAHITI GJEN ZGJIDHJEN E DUHUR PËR  GJUMIN/ Ja çfarë i publikoi bashkëshortja (FOTO)

VALDRIN SAHITI GJEN ZGJIDHJEN E DUHUR PËR GJUMIN/ Ja çfarë i publikoi bashkëshortja (FOTO)

Valdrin Sahiti zë vend në mesin e emrave më të rëndësishëm në fushën e modës.

Stilisti përpos sukseseve që ka në punën e tij, duket po e shijon edhe jetën private, pranë bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Mirëpo, nga puna e tepërt që bën, Valdrini ka një “sekret” që ia ka zbuluar bashkëshortja e tij.

Siç vërehet në një foto të hedhur në Instastory nga Edita, për të shkuar në punë, Valdrini me vete ka marrë jastëkun, pasi nuk mund të ndahet dot nga gjumi.

Fotos, Edita ia ka vënë një shkrim interesant ku thoshte se “çfarë nuk ka parë në vitet e saj”.

Në fakt, shumë njerëz në botë kanë problem gjumin dhe punën në orët e hershme të mëngjesit por siç duket Valdrini ka gjetur formën e duhur.