“SHFRENOHET” PARA USHQIMIT/ Porositë e Lori Hoxhës s’kanë të mbaruar (FOTO) – AlpeGossip
“SHFRENOHET” PARA USHQIMIT/ Porositë e Lori Hoxhës s’kanë të mbaruar (FOTO)

“SHFRENOHET” PARA USHQIMIT/ Porositë e Lori Hoxhës s’kanë të mbaruar (FOTO)

Komplimentohen nga të gjithë për linjat seksi por tek e fundit edhe ato njerëz janë. E dashurojnë ushqimi!

Kësaj ndjesie as një nga vajzat më të famshme të showbizzit nuk i ka shpëtuar dot.

E kemi fjalën për Lori Hoxhën e cila ka postuar në Instastory duke treguar momentet e saj teksa “shfrenohet” përpara ushqimit.

“U mashtrova duke porositur 1/4 e pulës dhe jam akoma e urritur”, shkruan Lori në foton e postuar.