E PABESUESHME! Çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
E PABESUESHME! Çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga “Big Brother VIP”

E PABESUESHME! Çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e djeshme Efi u largua nga “Big Brother VIP” pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Luizin dhe Kiarën. Mirëpo ndonëse konkurrentja nuk shkoi dot deri në finale, ajo ia ka dalë të fitojë zemrat e publikut.

E pabesueshme çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga 'Big Brother

Efi është kthyer në një personazh shumë të pëlqyer në rrjet dhe komentet për të janë nga më pozitivet. Jo vetëm kaq, ajo doli nga shtëpia e famshme me 162 mijë ndjekës në Instagram, por gjejeni çfarë?

E pabesueshme çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga 'Big Brother

Ndjekësit e saj janë rritur ndjeshëm dhe kanë shkuar në 343 mijë (madje vazhdojnë ende të rriten).