DAFINA ZEQIRI NA LA SËRISH PA FJALË/ Bën “TWERK” dhe ngre fustanin e shkurtër në mes të club-it (VIDEO) – AlpeGossip
DAFINA ZEQIRI NA LA SËRISH PA FJALË/ Bën “TWERK” dhe ngre fustanin e shkurtër në mes të club-it (VIDEO)

DAFINA ZEQIRI NA LA SËRISH PA FJALË/ Bën “TWERK” dhe ngre fustanin e shkurtër në mes të club-it (VIDEO)

Dafina Zeqiri sapo na tregoi se koncertet e saj nuk duhen humbur për asgjë!

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila numëron shumë hite në repertorin e saj, por edhe fansat janë të shumtë, mbi 1 milion të tillë në Instagram.

Së fundmi e ka “djegur” në një nga koncertet e saj ku është shfaqur me një fustan shumë të shkurtër dhe ka dhuruar një performancë të zjarrtë për fansat.

Në një moment gjatë performancës teksa po tundte të pasmet, fustani i është ngritur aq shumë sa që këngëtares i është dashur ta ulë me duar, që të mos i vendosë shumë në siklet fansat.

“Uppsss” shkruan Dafina në videon nga ky moment, por duket se gjithsesi e ka shijuar shumë momentin.