E AKUZOI SE ISHTE ME KANCER/ Aktorja e njohur injoron publikisht pasagjerin (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZOI SE ISHTE ME KANCER/ Aktorja e njohur injoron publikisht pasagjerin (FOTO)

E AKUZOI SE ISHTE ME KANCER/ Aktorja e njohur injoron publikisht pasagjerin (FOTO)

Mbase ju ka rastisur ta dëgjoni apo shikoni filmin ‘The Kissing Booth’, me protagoniste 19-vjeçaren Joey King. Së fundmi aktorja e njohur ka publikuar disa foto me kokën e rruajtur për shkak të një filmi të ri ku bën pjesë. Por për shkak të ndryshimit drastik në pamje një ngjarje e papritur e ka bërë të irritohet shumë së fundmi.

Ignorance: The Kissing Booth star Joey King slammed a fellow plane passenger on Sunday who thought she had cancer because of her bald head… and feared contracting it from her

“Hej njerëz jam në avion dhe para meje kam një burrë që më bëri foto duke menduar se nuk do e shikoja dhe i shkruajti gruas së tij duke i thënë që ka pranë një vajzë që është e sëmurë me kancer. Gjithashtu i tha që ka frikë se mos i ngjitet. Keni njohur njeri më injorant?! E lexova mesazhin nga pas kurrizit. Po bën shaka me siguri!”,-ka shkruar ajo në Twitter. Komentet kanë qenë të shumta dhe reagimet negative ndaj personit në fjalë po bëjnë xhiron e rrjetit