LORI HOXHA E KA KALUAR KORONAVIRUSIN? Postimi i saj në “Instagram” ngre dyshime të mëdha (FOTO) – AlpeGossip
LORI HOXHA E KA KALUAR KORONAVIRUSIN? Postimi i saj në “Instagram” ngre dyshime të mëdha (FOTO)

LORI HOXHA E KA KALUAR KORONAVIRUSIN? Postimi i saj në “Instagram” ngre dyshime të mëdha (FOTO)

Ditën e djeshme Sara Hoxha zbuloi se ishte infektuar me koronavirus në Dhërmi dhe tregoi edhe simptomat që kishte pasur.

Ndërkohë, ditën e sotme motra e saj Lori ka bërë një postim që ka ngjallur shumë dyshime, pasi të bën të mendosh se edhe ajo e ka kaluar koronavirusin.

Në një postim nga një aeroport në Britani, Lori shkruan se është mirë të shijosh hapësirat publike kur ke imunitet.

Ajo shfaqet me maskë në fytyrë në aeroport dhe shkruan: “Pjesa më e mirë e imunitetit është të mos frikësohesh nga aeroportet apo hapësirat publike”.

fghfghrf6ju5j.jpg