RRALLË PËR MALL/ Bora publikon pozat më të ëmbla në rrjetet sociale pranë Donaldit (FOTO) – AlpeGossip
RRALLË PËR MALL/ Bora publikon pozat më të ëmbla në rrjetet sociale pranë Donaldit (FOTO)

RRALLË PËR MALL/ Bora publikon pozat më të ëmbla në rrjetet sociale pranë Donaldit (FOTO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në një ndër ciftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja tashmë e kanë pranuar lidhjen e tyre, mirëpo rrallë publikojnë foto pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Një ndër këto të rralla herë është mbrëmja e sotme. Bora ka publikuar në Instastory fotot më të ëmbla pranë partnerit. Në njërën prej fotove shihet ajo duke kapur me duar buzët e Donaldit, ndërsa në tjetrën Donaldi duke kapur buzët e saj. “Kështu, apo kështu?”, ka shkruar moderatorja.

Ndërkohë, aktori i ka ripostuar fotot duke zgjedhur foton e dytë. “Kështu”, ka shkruar ai.