MES LUKSIT DHE DASHURISË/ Fjolla Morina “arratiset” në Dubai me biznesmenin Syla, sfidon policinë (FOTO) – AlpeGossip
MES LUKSIT DHE DASHURISË/ Fjolla Morina “arratiset” në Dubai me biznesmenin Syla, sfidon policinë (FOTO)

MES LUKSIT DHE DASHURISË/ Fjolla Morina “arratiset” në Dubai me biznesmenin Syla, sfidon policinë (FOTO)

Ndonëse në kërkim nga policia shqiptare, Fjolla Morina vijon të shijojë mes luksit dashurinë krah biznesmenit Fisnik Syla.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa sfidon policinë me imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.

Si duket Fjolla ka zgjedhur që me partnerin të udhëtojë në Dubai, prej ku sjell dhe pamje.

Në njërën prej fotografive dyshja janë parë krah njëri-tjetrit, ndërsa u panë tejet të lumtur para kamerave.

“Dashuria”, ka shkruar bukuroshja bionde në përshkrim.

Të tjera pamje nga Morina kanë ardhur edhe gjatë ditës, teksa në rend të parë ka vënë tiparet e bujshme trupore.

Kujtojmë se që kur e bënë publike lidhjen, Fjolla dhe Fisniku kanë qenë ndër më të komentuarit në faqet rozë.