Pasi flliqi Oriolën në plazh, Noizy-n e tall pjesëtari i OTR. Reagimi i reperit na la pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Pasi flliqi Oriolën në plazh, Noizy-n e tall pjesëtari i OTR. Reagimi i reperit na la pa fjalë (FOTO)

Pasi flliqi Oriolën në plazh, Noizy-n e tall pjesëtari i OTR. Reagimi i reperit na la pa fjalë (FOTO)

E diela e djeshme ka qenë një ndër ditët më të mira dhe shumë prej VIP-ave shqiptare na treguan se ishte koha edhe për plazh. Noizy dhe grupi i tij, OTR kishin vendosur të shëtisnin në bregdet dhe me këtë rast të bënin edhe disa foto.

Pasi flliqi Oriolen në plazh, ku shihej me reçipeta dhe çorape, Noizyn e tall pjesëtari i OTR, ne foton e postuar nga reperi në breg të detit dhe pa bluzë.
“E ke trupin plot tato thot, a bon me ti prek huh huh?”, shkruan ZiniZin krahas fotos, ndërsa @DonVid1, pjesëtar i labelit kap një detaj.
“T’paska dal i gung mrapa si bugzyt”, shkruan ai teksa e shoqëron me emoji duke qeshur, nderkohe pergjigjia e Rajkut na la pa fjale: Është nga aksidenti
Por kjo nuk e ndaloi DonVid-in ta vazhdonte shakanë duke i shkruar sërish: “Thash mos e ke bo me var peshqirin looks cool.”