Kënga e Dhurata Dorës dëgjohet edhe në këtë vend! Befasohet këngëtarja (Foto) - AlpeGossip
Kënga e Dhurata Dorës dëgjohet edhe në këtë vend! Befasohet këngëtarja (Foto)

Kënga e Dhurata Dorës dëgjohet edhe në këtë vend! Befasohet këngëtarja (Foto)

Një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më aktive të momentit është edhe Dhurata Dora.

Ajo së fundmi erdhi në bashkëpunim m Flori Mumajesin, ndërsa kënga e tyre “Trëndafil” ka arritur që brenda pak ditësh të bëhet hit, shkruan Indeksonline.

Kjo këngë jo vetëm që po dëgjohet në çdo vend që flitet shqip, por edhe përtej kufijve. Së fundmi këngëtarja është befasuar nga një video e një vajze që ka marrë, e cila shihet duke kënduar këngën e saj të fundit.

Vogëlushja është nga Gjakarta e Indonezisë./Indeksonline/