DHURATA DORA SHKREP POZËN E NXEHTË/ Mbulon pjesët intime me duar (FOTO) – AlpeGossip
DHURATA DORA SHKREP POZËN E NXEHTË/ Mbulon pjesët intime me duar (FOTO)

DHURATA DORA SHKREP POZËN E NXEHTË/ Mbulon pjesët intime me duar (FOTO)

Dhurata Dora ka ngritur edhe më shumë temperaturat e kësaj verë tejet të nxehtë. Këngëtarja ka postuar nëj foto me një fustan të shkurtër duke u përkulur.

Por fotoja është shkrepur në një pozicion shumë të sikletshëm, aq saqë Dhurata është dashur që të mbulojë pjesët intime me duar.

Krahas fotos Dhurata shkruan: Bëhu e pavarur, zgjohu dhe bëji ëndrrat realitet.