PASI NGACMOI KEQ ALBA HOXHËN DHE ALBI NAKON/ Linda Rei thumbon dhe Klaudia Pepën (FOTO) – AlpeGossip
PASI NGACMOI KEQ ALBA HOXHËN DHE ALBI NAKON/ Linda Rei thumbon dhe Klaudia Pepën (FOTO)

PASI NGACMOI KEQ ALBA HOXHËN DHE ALBI NAKON/ Linda Rei thumbon dhe Klaudia Pepën (FOTO)

Linda Rei është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale dhe shumë e komentuar. Para pak javësh ajo bëri objekt të postimeve të saj, koreografin e njohur Albi Nako dhe balerinën Alba Hoxhën.

Linda Rei postoi disa foto, ku tregonte flokët e prera dhe duke i bërë tag Albi Nakos të cilin e ngacmonte atë duke nënkuptuar që dukej si Alba Hoxha. Më pas postoi video e foto në instastory ku ndryshoi mbiemrin e saj me të Albës, por e gjitha në kuadër të shakasë, pasi mes tyre s’ka patur asnjë hatërmbetje, përkundrazi.

Një video të fundit të Klaudia Pepës, Linda e ka shndërruar në MEME dhe me të vërtetë ka “goditur” në shenjë. “Kur ti po mendon jam e bukur dhe dikush të thotë BELLA dhe ti mendon uaaaaame lexovi mendjen”ka shkruar Linda duke etiketuar Klaudian, nisur nga vështrimi që ajo ka bërë. Ja pra, Linda tregon edhe një herë nivelin e lartë të humorit që ka.