“PHOTOSHOP SI ENCA”/ Alfio qesh me të madhe dhe ofendon këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
“PHOTOSHOP SI ENCA”/ Alfio qesh me të madhe dhe ofendon këngëtaren (FOTO)

“PHOTOSHOP SI ENCA”/ Alfio qesh me të madhe dhe ofendon këngëtaren (FOTO)

Kuzhinieri i njohur, Alfio Rrotani, së fundmi është bërë kryefjala e mediave për shkak të lidhjes me moderatoren Fatma Methasani, lidhje të cilën e kishin mbajtur të fshehur prej dy vitesh.

Shumë aktiv në profilin e tij në Instagram, ai i është përgjigjur pyetjeve kurioze të fansave, njëri prej të cilëve i shkruante:

“Ça sekreti keni që dilni kaq bukur në foto?”

“Photoshop si Enca”- ja ka kthyer Alfio atij, duke qeshur me të madhe dhe duke thumbuar publikisht këngëtaren e njohur.