“MOS HARRO SE ME KË PREMTUAR”/ Fatmira Breçani i jep publikisht mesazhin Flori Mumajesit: S’kemi ku e çojmë… – AlpeGossip
“MOS HARRO SE ME KË PREMTUAR”/ Fatmira Breçani i jep publikisht mesazhin Flori Mumajesit: S’kemi ku e çojmë…

“MOS HARRO SE ME KË PREMTUAR”/ Fatmira Breçani i jep publikisht mesazhin Flori Mumajesit: S’kemi ku e çojmë…

Këngëtarja e njohur e muzikës folklorike, Fatmira Breçani ka treguar se në vitin 2020 do të sjellë një bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Lajmi e bëri me dije vetë këngëtarja, teksa ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, ku edhe rrëfeu se këtë vit ka në plan të lançojë disa materiale muzikore. Ky bashkëpunim tha Breçani ka qenë i planifikuar më herët por është shtyrë për shkak të angazhimeve të të dyja palëve.

Me kë do të bëje ndonjë bashkëpunim?

“Me Florin, i kam thënë dhe do e bëj. Nuk e kemi filluar akoma por do e bëjmë. Mos harro Flori se më ke premtuar. Ma ka premtuar dhe do e bëjmë në 2020, skemi ku e çojmë më larg. Kemi folur në 2019, por impenjimet e mia dhe të atij më shumë, e bënë shtyhet i çik puna, se puna ka punë”, tha Breçani.