“DASHURIA IME”/ Ylli Limani i uron ditëlindjen njeriut më të shtrenjtë për të (FOTO) – AlpeGossip

“DASHURIA IME”/ Ylli Limani i uron ditëlindjen njeriut më të shtrenjtë për të (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Ylli Limani. E ëma feston ditëlindjen dhe ai e ka uruar publikisht.

Ylli ka publikuar një foto të së ëmës në rrjete sociale, bashkëngjitur me një urim. “Urime ditëlindja dashuria ime”, ka shkruar këngëtari krahas fotos.

Kujtojmë se Ylli do të vijë së shpejti me një këngë të re, në bashkëpunim me Lumi B. Kënga është drejt finalizimit dhe do të publikohet brenda pak ditëve.