Elvana Gjata nuk rresht së postuari/ SEKSI dhe provokuese në të njëjtën kohë (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata nuk rresht së postuari/ SEKSI dhe provokuese në të njëjtën kohë (FOTO)

Elvana Gjata nuk rresht së postuari/ SEKSI dhe provokuese në të njëjtën kohë (FOTO)

Elvana Gjata është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka bërë shumë buj me albumin e saj të fundit.

Elvana para pak minutash në llogarinë e saj në “Instagram” ka publikuar një imazh ku shihet shumë provokuese veshur e tëra në ngjyrë vjollce.

Këngëtarja mbante veshur një xhaketë, bluzë dhe pantallona të shkurta kombinuar me një rrypë të po së njëjtës ngjyrë.

Si gjithmonë edhe këtë herë disenjatori i veshjes është Valdrin Sahiti.

 

#vs

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on