Ky është reperi që i bën Diss “Gang Gang” të Feros (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Ky është reperi që i bën Diss “Gang Gang” të Feros (FOTO/VIDEO)

Ky është reperi që i bën Diss “Gang Gang” të Feros (FOTO/VIDEO)

Fero u bë një ndër reperat më të komentuar të momentit.

Veçanërisht pas konfrontimit të fundit fizik që pati me 4 persona të cilët e goditën rreperin me shkelma dhe grushta. Por edhe më parë, emri i tij lakohej së shumti bashkë me këngën ‘Gang Gang’ e cila ngjalli goxha diskutime edhe mes rivalëve. Dhe si duket këta të fundit kanë nisur të shfaqen hapur. Një ndër ta është edhe reperi shqiptar Don Amar i cili e ka gati Diss-in për Feron. Madje edhe ka publikuar disa sekonda nga ky diss. Si do ta presë reperi i ‘Gang Gang’?