Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë! Nga Luana te Rudina Magjistari (FOTO) - AlpeGossip
Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë! Nga Luana te Rudina Magjistari (FOTO)

Si u veshën moderatoret shqiptare këtë javë! Nga Luana te Rudina Magjistari (FOTO)

Java që po lëm pas pati shumë veshje interesante dhe trendy të veshura nga moderatoret shqiptare. Gjithmonë të kuruara deri në detaje ato dalin para ekraneve duke u bërë ndonjëherë dhe inspirim për shumë vajza.

Për të gjithë ju që i humbët AlpeNews.al ju sjell veshjet më stil të javës.

Po e nisim me Rudina Magjistarin. Në disa nga puntatat e emisionit të saj, ajo u paraqit e veshur kështu:

Vazhdojmë me Luana Vjollcën. Luana çdo javë paraqitet para publikut të saj shumë sensuale, por mund të themi që kësaj radhe është një bombë e vërtetë.

Eva Murati, është një nga personazhet më të përfolura në showbizin shqiptar. Lidhja e saj me djalin e Jozefina Topallit është në interesin e të gjithve. Këtë javë në programin “Sportsweak” Eva zgjodhi të paraqitej me një futan të kuq. Një ngjyrë që i shkon dhe i nxjer në pah karakterin e saj të ëmbël.

🔴photo album🔴 (Swipe Right➡️) Mos harroni sonte ora 20:00 ne Tring Sport News takimin me Eva Muratin dhe Sportsweek! Ne emisionin e sotem do te ndiqni sesi po i drejtohen 7 shkurtit dy kandidatet kryesor per kreun e FSHF. A do te fitoje vertet futbolli mes Dukes e Finos? Per nje lexim te qarte te kesaj gare i kemi marre nje interviste analistit sportiv, Fatmir Meneri. Gjithashtu do te ndiqni prapaskenat e levizjes se Sadikut drejt Spanjes, apo te Rashices ne Bundeslige. Pa harruar operacionet me te bujshme te merkatos qe u realizuan ne ditet e fundit te janarit. Si dhe nje interviste te Carlo Ancelotti mbi te shumprituren Real-Paris SG. Per keto e shume te tjera na ndiqni ne Sportsweek, ora 20:00 ne TSN! #tring #tringbuzeqesh #shohTring #sportsweek #sportsnews @evamurati

A post shared by Eva Murati 🦌 (@evamurati) on

Arjola Shehu në programin e saj “Kush vjen për drekë” , këtë javë zgjodhi të ishte e thjeshtë dhe komode, siç ndoshta i shkon dhe për shtat emisionit të saj.

Moderatorja e emisionit “Why Not” këtë javë zgjodhi të prezantohej kështu:

Fatma Methasani, moderatorja e emisionit “Fun Day” në InTv. Fatma gjithmonë vishet thjeshtë dhe këndshëm,  dhe nuk është një nga ato moderatoret ku do të shfaqi hiret e saj gjatë emisioneve.

Përgatiti AlpeNews.al