Një arsye më shumë për të gëzuar! Jona Spahiu merr dhuratat e para në prag të martesës – AlpeGossip
Një arsye më shumë për të gëzuar! Jona Spahiu merr dhuratat e para në prag të martesës

Një arsye më shumë për të gëzuar! Jona Spahiu merr dhuratat e para në prag të martesës

Moderatoren e njohur shqiptare Jona Spahiu e ndajnë vetëm pak ditë nga dita e dasmës së saj.Ajo bëri festën e beqarisë të shtunën me mikeshat e saj dhe duket se tani ka filluar të marrë dhuratat e para të dasmës.

Pak minuta më parë ajo ka postuar një Instastory ku duken disa pako të firmës së njohur dhe të shtrenjtë “Tiffany&Co” dhe Jona duket e lumtur me dhuratat e para.

“Përfitimet e martesës” – ka shkruar ajo mbi foton e postuar.

 

Kujtojmë që moderatorja do të bëjë një dasëm private me familjarët dhe miqtë e ngushtë, e ndërkohë është në pritje të fëmijës së saj të parë.