ÇUNA HAPNI SYTË/ Marina e veshur me te KUQE, tregon format e saj, i dalin SHESHIT…(FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA HAPNI SYTË/ Marina e veshur me te KUQE, tregon format e saj, i dalin SHESHIT…(FOTO)

ÇUNA HAPNI SYTË/ Marina e veshur me te KUQE, tregon format e saj, i dalin SHESHIT…(FOTO)

Është Marina Fara, e cila sa është përfolur për jetën personale aq edhe për fotografitë e nxehta të cilat i publikon.Para disa javësh bukuroshja u përfol mjaft për shkak se në profilin e saj në Instagram publikoi disa foto ku tregonte se nuk ishte më single.

Modelja nuk ndalet, duke publikuar fotografi nga më të ndryshmet e madje mund të themi edhe tejet provokuese. Së fundmi ajo ka postuar një foto që i tregon gjith linjat e saj. E veshur me një fustan të kuq teje te eksozuar Marina duket shumë seksi dhe tërheqse.