Nudo dhe me lëvizjet provokuese/ Dafina Zeqiri “tërbon” ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
Nudo dhe me lëvizjet provokuese/ Dafina Zeqiri “tërbon” ndjekësit (FOTO)

Nudo dhe me lëvizjet provokuese/ Dafina Zeqiri “tërbon” ndjekësit (FOTO)

Këngëtarja seksi ka qenë mjaft aktvie si me projektet e reja po ashtu dhe me koncertet e shumta brenda e jashtë vendit.

Gjithsesi nuk ka dyshim që Dafina, gjithashtu nuk është se kursehet për t’u bërë kryefjalë e titujve rozë me fotot sa provokuese apo me kërcimet mjaft sensuale me video në Instagram.

Së fundmi Dafina na ka çmendur të gjithëve, teksa ka qenë duke pushuar me mikeshën e saj e duke kënduar e kërcyer, Dafina ka hedhur tutje bluzën e saj dhe duket gjysmë nudo teksa më paS fillon të kërcejë.