“PA BREKË PASKE DALË MOJ, YP XHIXHI”/ Olta Gixhari vetëm me tanga “çmend” rrjetin: Bërë nga dashuria ime (VIDEO) – AlpeGossip
“PA BREKË PASKE DALË MOJ, YP XHIXHI”/ Olta Gixhari vetëm me tanga “çmend” rrjetin: Bërë nga dashuria ime (VIDEO)

“PA BREKË PASKE DALË MOJ, YP XHIXHI”/ Olta Gixhari vetëm me tanga “çmend” rrjetin: Bërë nga dashuria ime (VIDEO)

Aktorja bukuroshe arrin të rrëmbejë vëmendjen në çdo moment. Olta Gixhari ka postuar një video të shkurtër, veshur me një bluzë crop në ngjyrë të bardhë, kapele të zezë dhe një palë tanga të kuqe, që i nxjerrin në pah format e saj.

“Bërë nga dashuria ime,”- shkruan Olta Gixhari poshtë videos së postuar në rrjete sociale.

Seksi dhe provokuese, aktorja ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve meshkuj që janë nxitur të komentojnë të brendshmet e saj.

“Pa gjë ke dale miiii rritu pak rritu,”- i shkruan një ndjekës.

“Qenke tërbuar fare,”- shton një komentues.

“Pa brekë moj ou ou çna panë sytë,”- vijon një tjetër.